Air Bank konečně v Opavě

Z televizních reklam notoricky známá banka slavnostně otevřela 5. listopadu svoji pobočku v Opavě. Její svítivě zelenou výlohu nemůžete na Horním náměstí přehlédnout. Mnoho opaváků tento bankovní přírůstek jistě ocení.

Air Bank pobočka v Opavě
Air Bank u divadla

Od čtvrtka 5. listopadu můžete navštívit pobočku této mladé a rychle se rozvíjející banky. Najdete ji na adrese Kolářská 147/1 (bývalé hračkářství Pompo). Přivítá vás mladý a usměvavý kolektiv, který je připravený vás vyslechnout a splnit vaše přání. Navíc můžete v prostorách pobočky využít služby bankomatu.

Air Bank je členem skupiny PPF, jedné z největších investičních a finančních skupin střední a východní Evropy. Prezentuje se jako moderní banka, která kromě kamenných poboček nabízí internetové bankovnictví nové generace, otevřenost, srozumitelnost, přehlednost a pravdivost.

ČTĚTE TAKÉ:  Laktační poradna nově ve Slezské nemocnici v Opavě

Jedním z hlavních lákadel banky je úročení vašich peněz i na běžném účtu, jako odměna za platby kartou. Další výhodou pro klienty je spousta služeb, které banka poskytuje bez poplatků. Například tzv. Malý tarif, který zahrnuje možnost zřízení až deseti běžných a tří spořících účtů, vedení dvou platebních karet a jedné bezkontaktní platební nálepky*. Samozřejmostí je dnes i internetové bankovnictví a mobilní aplikace, která je dostupná iPhone, Android i Windows Phone.

Air Bank nově v Opavě
Air Bank a její výloha

*Bezkontaktní platební nálepka – Air bank od listopadu 2015 nabízí novinku v podobě bezkontaktních platebních nálepek. Ty si klienti mohou nalepit na mobil nebo třeba na klíčenku a následně s ní pohodlně platit na jednom ze 125 tisíc bezkontaktních terminálů. První platební nálepku navíc získáte zdarma. Za každou další nálepku je poplatek 100 Kč.

 

ČTĚTE TAKÉ:  Chutně a zdravě s opavským Květem lotosu

 

 

 

Jak se Vám tato banka líbí? Podělte se v komentářích.

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Tchýně, ty má každý rád

“Ale krásnou svatbu jsem těm mladým uspořádala viď?” už asi po sté  se chlubí maminka ženicha. Je to dáma. Všem...

Zavřít