Hlasujte pro Rákosníčka v Opavě

AKTUALIZOVÁNO: Je dohlasováno. Hlasy byly sečteny a vítězové už se mohou těšit na krásné Rákosníčkovo hřiště pro děti. Opavě se bohužel ani tentokrát nepodařilo vyhrát jedno z těchto šikovných hřišťátek pro naše ratolesti. Snad budeme mít možnost zabojovat i příští rok.

A kdo, že to vlastně vyhrál? V naší kategorii (města s počtem obyvatel od 25 001 do 100 000) se na prvním místě umístil Vsetín, na druhém Prostějov a bronz urvala Česká Lípa. Těmto městům gratulujeme a příště se snad na předních příčkách objeví jedna ze dvou opavských prodejen Lidl.


 

Jako každý rok, i letos obchodní řetězec Lidl vyhlásil soutěž o Rákosníčkovo hřiště. Tento projekt funguje již od roku 2012 a jeho cílem je dát dětem nové prostory, kde si mohou bezpečně hrát a trávit aktivně svůj volný čas. Od začátku projektu bylo postaveno již 59 Rákosníčkových hřišť v hodnotě přes 88 milionů korun.

ČTĚTE TAKÉ:  Červený zámek v Hradci nad Moravicí se dočká rekonstrukce

Spojme síly pro naše děti

Na Rákosníčkově hřišti najdete velkou prolézačku, pískoviště, horolezeckou stěnu, houpačky, domeček a další atrakce. Součástí je i dostatek laviček a zpevněná plocha pro kočárky. Výhodou těchto hřišť je jejich kompletní oplocení, takže se nemusíte bát začíst do knížky. Vaše dítko vám nikam neuteče.

Pojďme všichni hlasovat a podpořit vznik tohoto bezpečného hřiště i u nás, v Opavě! Stačí zadat své osobní údaje, správně odpovědět na otázku, posléze potvrdit příchozí e-mail a je to.

ČTĚTE TAKÉ:  Pomůže petice?

Prodejna Opava Dukelská momentálně útočí na třetí místo, přičemž vyhrávají první dvě. Dopřejme našim dětem bezpečný prostor. Hlasovat můžete každý den.

P.S. Správná odpověď je 14.7.2012 🙂

Už jste dali Opavě svůj hlas?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Velikonoční trhy – Opava 2016

Zveme vás na Velikonoční jarmark do Opavy! V letošním roce budou velikonoční trhy stejně jako trhy vánoční poprvé probíhat zcela...

Zavřít