Hlasujte pro Rákosníčka v Opavě

AKTUALIZOVÁNO: Je dohlasováno. Hlasy byly sečteny a vítězové už se mohou těšit na krásné Rákosníčkovo hřiště pro děti. Opavě se bohužel ani tentokrát nepodařilo vyhrát jedno z těchto šikovných hřišťátek pro naše ratolesti. Snad budeme mít možnost zabojovat i příští rok.

A kdo, že to vlastně vyhrál? V naší kategorii (města s počtem obyvatel od 25 001 do 100 000) se na prvním místě umístil Vsetín, na druhém Prostějov a bronz urvala Česká Lípa. Těmto městům gratulujeme a příště se snad na předních příčkách objeví jedna ze dvou opavských prodejen Lidl.


 

Jako každý rok, i letos obchodní řetězec Lidl vyhlásil soutěž o Rákosníčkovo hřiště. Tento projekt funguje již od roku 2012 a jeho cílem je dát dětem nové prostory, kde si mohou bezpečně hrát a trávit aktivně svůj volný čas. Od začátku projektu bylo postaveno již 59 Rákosníčkových hřišť v hodnotě přes 88 milionů korun.

ČTĚTE TAKÉ:  Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Opavě

Spojme síly pro naše děti

Na Rákosníčkově hřišti najdete velkou prolézačku, pískoviště, horolezeckou stěnu, houpačky, domeček a další atrakce. Součástí je i dostatek laviček a zpevněná plocha pro kočárky. Výhodou těchto hřišť je jejich kompletní oplocení, takže se nemusíte bát začíst do knížky. Vaše dítko vám nikam neuteče.

Pojďme všichni hlasovat a podpořit vznik tohoto bezpečného hřiště i u nás, v Opavě! Stačí zadat své osobní údaje, správně odpovědět na otázku, posléze potvrdit příchozí e-mail a je to.

ČTĚTE TAKÉ:  Červený zámek v Hradci nad Moravicí se dočká rekonstrukce

Prodejna Opava Dukelská momentálně útočí na třetí místo, přičemž vyhrávají první dvě. Dopřejme našim dětem bezpečný prostor. Hlasovat můžete každý den.

P.S. Správná odpověď je 14.7.2012 🙂

Už jste dali Opavě svůj hlas?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Velikonoční trhy – Opava 2016

Zveme vás na Velikonoční jarmark do Opavy! V letošním roce budou velikonoční trhy stejně jako trhy vánoční poprvé probíhat zcela...

Zavřít