Co je doma, to se počítá

Určitě to znáte, při zařizování nového bydlení objedete všechny velké i menší obchody v úzkém i širokém okolí, někam se i několikrát vrátíte tak, abyste ve výsledku byli se vším nadmíru spokojení.

aaahome a vím, že jsem doma

Moderní doba nás však věčně tlačí časem, a proto se mnoho věcí snažíme vyřešit na dálku, přes internet. Jedním velmi stylovým internetovým obchodem s nevšedními kousky je i aaahome. Pokud se snažíte zařídit si byt či dům zkrátka „jinak“ ve vlastním, moderním a výjimečném duchu určitě nesmíte vynechat tento eshop. Každý si zde najde po čem jeho srdce touží i co nutně potřebuje. Doplňky i dekorace, věci potřebné i běžné, zkrátka vše pro váš spokojený život a nádherný domov.

ČTĚTE TAKÉ:  V moři kuliček

 

970x250.jpeg

Design jako hobby

Tak jako většina moderních lidí, mám ráda, když si můžu zachovat svůj styl a svojí tvář a zkrátka pátrám po věcech, které jsou „cool“. Nejsem designér, ale ráda kombinuji a vytvářím doma útulno, ne však přeplácáno. A co dárky? Nejlepší jsou takové, které se nechají vyměnit nebo vrátit, jak kdysi řekla Rachel v seriálu Přátelé. Nad těmito výtvory však spíš budete žasnout než je vracet 🙂

Vrána k vráně

Mám ráda pořádek, řád, ale také ztřeštěné nápady, které mnohdy vyústí ve vznik něčeho úchvatného. aaahomáci takoví jsou! Je to vidět na každém kousku v jejich obchůdku, a když se pak podíváte na sekci „o nich“ máte jasno. Úžasně nevšední lidé, kteří vytvořili obvyklou věc – neobvykle a neobyčejně jinak. Právě proto mě tak fascinují.

ČTĚTE TAKÉ:  Míchaná vajíčka natvrdo. Recept jak na to.

Znáte již tento eshop? Pokud ne, určitě neváhejte se tam co nejdříve podívat, stojí to za to!

728x90.jpeg

Redaktorka magazínu Provoněno. Dříve asistentka/office manager, nyní virtuální asistentka a hlavně maminka dvou malých sluníček. Mám ráda cestování, čtení, filmy, poznávání nových věcí a příležitostí.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
RECENZE: Co se skrývá za tajemnou zdí?

Akční sci-fi série Divergence vypráví příběh z budoucnosti odehrávající se ve městě Chicagu. Lidé jsou zde rozděleni do pěti frakcí podle...

Zavřít