Etikoterapie a reflexní terapie. Jak vám může pomoci?

Každého z nás během života občas zastihne nějaký ten tělesný nebo duševní neduh, nemoc. Napadlo vás někdy, že za naše nemoci mohou myšlenky? Podle Evy Marie Horákové nám nemocí tělo oznamuje, že je potřeba změnit negativní myšlení.

Nemoc je zdravá reakce na nezdravé myšlení

Eva Marie Horáková je lektorkou etikoterapie a reflexní terapie, vede kurzy, semináře a poskytuje osobní poradenství. Etikoterapii se věnuje od roku 1996 a své klienty se snaží naučit zodpovědnosti za vlastní život, pomáhá jim najít sebe sama, posílit své sebevědomí a uzdravit tělo i duši. To vše pomocí již zmíněné etikoterapie.

Eva Marie Horáková nabízí přehledný e-book zdarma. Pro ty, kteři chtějí podrobnější informace. Rozhodně doporučujeme nechat si e-book poslat skrze tento formulář:


Etikoterapie je nauka, která učí správnému žití podle vesmírných zákonů. Vysvětluje, že za všechny zdravotní problémy lidí mohou nezpracované negativní a bolestné emoce a myšlenky. Ty vznikají z nepochopených rodinných, partnerských, pracovních a sociálních vztahů. A také z nepochopeného vztahu k sobě samému. Toto nepochopení vzniká pocitem nepřijetí a chybějící bezpodmínečné lásky. Lásku nelze od druhých vyžadovat, mnohem důležitější je věnovat ji sobě.

ČTĚTE TAKÉ:  Kdo by nechtěl kvalitní a pohodlnou postel z masivu

Etikoterapie vás naučí sebelásku a sebevědomí posilovat, přijmout sebe sama, radovat se ze života a nepodléhat negativním myšlenkám.

[hy_button url=“http://duhovepoznani.cz/kontakt/“ target=“blank“ style=“flat“ color=“#000000″ size=“6″ wide=“yes“ center=“yes“ radius=“round“ icon=“icon: heart“ icon_color=“#ffffff“]KONTAKTOVAT EVU MARII[/hy_button]

 

Reflexní terapie – léčba masáží

Reflexní terapii, neboli reflexologii, se Eva Marie Horáková věnuje již téměř 30 let, jako lektorka pak od roku 1992. Jedná se o netradiční, ale velmi účinnou metodou péče o zdraví člověka. Pomáhá zmírňovat bolesti těla, uvolňovat nejrůznější poruchy, ale také nalézt ztracenou osobní rovnováhu.

ČTĚTE TAKÉ:  Blahodárné účinky aloe vera

Reflexologie probíhá formou příjemné reflexní masáže dlaní nebo chodidel. Je snadná, vždy dostupná a základní pravidla se naučí každý. Eva M. Horáková si během své praxe vytvořila vlastní ucelený systém, pomocí kterého dokáže systematicky harmonizovat celé vaše tělo.

Redakční tým magazínu Provoněno. Píšeme pro vás o vaší OPAVĚ a jejím okolí.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
RECENZE: Kdo povstane jako vítěz?

Kdo je lepší Batman, nebo Superman? To je otázka, která se stala předmětem milionů diskuzí mezi komiksovými fanoušky celého světa....

Zavřít