Opava hudbou provoněná

Přátelé, čtenáři,

dovolte abych se vám prvně představil, jmenuji se Roman Aust, je mi 32 let a věnuji se hudební produkci a všemu co se děje kolem ní. Kouzlo tvorby hudebních podkladů jsem objevil zhruba před 12 lety. Za tu dobu se v mých podkladech objevila řada známějších i méně známých interpretů. Mezi pestřejší jména si dovolím vyjmenovat lidi, jako je Jan Kunze (frontman opavské kapely Kofe-in), Eva Burešová (finalistka Česko-Slovensko má talent 2011), americký rapper a zpěvák Nironic a  slovenský rapper Delik.

Před 6 lety jsme spolu s Michalem Tomanem (Mike Angelow) založili opavskou skupinu La Resistance, která dosáhla úspěchu výhrou contestu na rádiu Helax a  nasazením singlu Nevyměním do rádia Kiss Morava. Veškerá má aktivita vzniká v mém domácím studiu, kde se nahrává, vznikají nové hudební projekty a jiné novinky.

Více žánrů

Ačkoliv se může zdát, že v hudební rubrice budete číst jen o hip hopu, nebude tomu tak.  Náš kraj skrývá spousty talentů všech žánrů. Nechte se překvapit 🙂.

S čím se budete setkávat?

Budu vám postupně poodkrývat opavské umělce, informovat vás o akcích, které se budou konat v Opavě a okolí, přinesu řadu rozhovorů a tak dále.

Myslím si, že  se máte na co těšit.

Jaký opavský interpet se líbí vám? O kom byste se chtěli dozvědět více?

Hudební producent působící pod uměleckým pseudonymem Stray Side.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Rodinná kavárna Mrňouskov

Mnohé maminky už jistě dobře znají tuto šikovnou kavárnu spojenou s hernou pro děti. Využití najde zejména v  chladných měsících,...

Zavřít