Kdo vás bude provázet opavským sportem?

Kdo Vás bude provázet opavským sportem?Zdravím všechny sportovní fanoušky, jmenuji se Nikola, je mi 27 let a jsem čerstvě dvojnásobná mamina. Ke sportu mě to táhlo odjakživa, ale nikdy jsem se žádnému bohužel nevěnovala na vyšší úrovni. Až na vysoké škole jsem znovuobjevila běh. Zpočátku jsem běhala jen občas a jako opavačka-přistěhovalec jsem ani netušila, kam se vydat. Ve velkém jsem běhu propadla až po porodu prvního syna. Ono shodit nadbytečných 20 kg není jen tak 😀

Postupně jsem si vyběhala i pár trofejí a medailí z běžeckých závodů. Mým největším úspěchem je úspěšné zdolání půlmaratonu v Olomouci v červnu letošního roku. Momentálně mám další těhotenskou pauzu, ale nožky už se nemohou dočkat, až na jaře zase vyběhnou! Sport mě samozřejmě baví i v té „pohodlnější“ formě, u TV či na tribuně. Atletika, formule a samozřejmě žluté peklo opavského basketbalu!

ČTĚTE TAKÉ:  Trasa Mattoni FreeRun konečně i v Opavě

Sportujte s námi. Dáme Vám rady i tipy.Na co se můžete těšit

Tato rubrika však nebude jen o běhání (od toho mám běžecké okénko 🙂). Dočtete se zde i o dalších sportech a hlavně o sportovních akcích, které se v Opavě a jejím blízkém okolí budou konat. Podíváme se také na sportovní osobnosti našeho regionu, místní kluby a přihodím i pár zdravějších receptů, ať jsme na to sportování fit.

ČTĚTE TAKÉ:  Běžíme dál aneb Zima nás nezastaví

Budete-li postrádat nějaké sportovní téma, nebojte se mě kontaktovat a něco s tím uděláme :-).

A jaký sport baví vás? Budu čekat na vaše komentáře.

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Vánoční trhy Opava 2015

Po dlouhé době budou letos vánoční trhy kompletně v režii statutárního města Opavy. Z kapacitních důvodů se trhy navíc přesouvají...

Zavřít