Očistěte své tělo s BIO šťávami od Black Kale

Jaro je tu, příroda se pomalu odívá do pestrých barev, živočichové se budí ze zimního spánku a slunce o sobě konečně dává vědět. I my po dlouhé zimě, kdy je slunečních paprsků poskrovnu, potřebujeme probudit tělo i mysl. Chce to jakýsi restart.

Proč podstoupit jarní detox

Black KaleDetoxikace organismu je s nastávajícím jarem velice aktuální téma. Každým rokem se čím dál více lidí zajímá o to, jak své tělo zbavit škodlivých látek (toxinů). Tyto toxiny pochází zejména z naší stravy, svůj podíl má však i životní prostředí. Nejvíce nám škodí tuky, cholesterol a volné radikály. Detox má pozitivní vliv hlavně na tlusté střevo a játra. Očista těla spočívá zejména ve změně stravování a životního stylu. Speciální očistu organismu nabízí Black Kale s.r.o., poměrně nová firma dvou mladých lidí z Hněvošic, zabývající se výrobou BIO čerstvých ovocných a zeleninových šťáv s označením Virgin Cold Pressed Juice.

ČTĚTE TAKÉ:  Oslavme svátky v míru a štědrosti

Očistěte své tělo s BIO šťávamiCo je Virgin Cold Pressed Juice?

Jedná se o šťávy, které mají speciální složení a lisují se za studena ze zeleniny a ovoce. Lisování probíhá za studena, jelikož tepelná úprava by porušila rostlinné enzymy a živiny. Vzniká tak unikátní živá šťáva s trvanlivostí 72 hodin. Proč tak málo? Šťávy Virgin Cold Pressed Juice nejsou pasterizovány ani jinak uměle upravovány. Veškeré použité suroviny jsou navíc v té nejlepší BIO kvalitě. Nikde jinde v České republice se tyto speciální organické BIO šťávy nevyrábí.

Black Kale vás spolehlivě a rychle restartuje

Očistěte své těloA když jsme mluvili o jarním detoxu, doporučíme vám hned jeden program právě od zmíněné firmy Black Kale. Juice Restart Program je unikátní kúra (1, 3 nebo 5 denní), během které přijímáte pouze tyto speciální BIO šťávy. Nejen, že do svého těla dostanete spoustu organických vitaminů a minerálů, ale zároveň restartujete své chuťové buňky a zbavíte se tak chuti na nezdravé jídlo plné rafinovaného cukru. Pokud budete kúru opakovat cca jednou až dvakrát měsíčně, poznáte její účinky. Budete plní energie, elánu a nových nápadů, vaše pleť bude vypadat svěže a vrásky se vyhladí, vlasy získají lesk a sílu. Jistě vás potěší i váhový úbytek, kterým můžete nastartovat hubnutí do plavek.

ČTĚTE TAKÉ:  Laktační poradna nově ve Slezské nemocnici v Opavě

Zkusili jste tento detoxikační program? Nebo máte jiný zaručený recept na očistu těla?

Poraďte nám, jak na to!

 

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Blahodárné účinky aloe vera

Tato sukulentní rostlina má spoustu prospěšných vlastností, které jsou oceňovány v medicíně, potravinářském průmyslu a díky zkrášlujícím účinkům i v přírodní kosmetice....

Zavřít