Očistěte své tělo s BIO šťávami od Black Kale

Jaro je tu, příroda se pomalu odívá do pestrých barev, živočichové se budí ze zimního spánku a slunce o sobě konečně dává vědět. I my po dlouhé zimě, kdy je slunečních paprsků poskrovnu, potřebujeme probudit tělo i mysl. Chce to jakýsi restart.

Proč podstoupit jarní detox

Black KaleDetoxikace organismu je s nastávajícím jarem velice aktuální téma. Každým rokem se čím dál více lidí zajímá o to, jak své tělo zbavit škodlivých látek (toxinů). Tyto toxiny pochází zejména z naší stravy, svůj podíl má však i životní prostředí. Nejvíce nám škodí tuky, cholesterol a volné radikály. Detox má pozitivní vliv hlavně na tlusté střevo a játra. Očista těla spočívá zejména ve změně stravování a životního stylu. Speciální očistu organismu nabízí Black Kale s.r.o., poměrně nová firma dvou mladých lidí z Hněvošic, zabývající se výrobou BIO čerstvých ovocných a zeleninových šťáv s označením Virgin Cold Pressed Juice.

ČTĚTE TAKÉ:  Exotické kávy a čaje z Bredy

Očistěte své tělo s BIO šťávamiCo je Virgin Cold Pressed Juice?

Jedná se o šťávy, které mají speciální složení a lisují se za studena ze zeleniny a ovoce. Lisování probíhá za studena, jelikož tepelná úprava by porušila rostlinné enzymy a živiny. Vzniká tak unikátní živá šťáva s trvanlivostí 72 hodin. Proč tak málo? Šťávy Virgin Cold Pressed Juice nejsou pasterizovány ani jinak uměle upravovány. Veškeré použité suroviny jsou navíc v té nejlepší BIO kvalitě. Nikde jinde v České republice se tyto speciální organické BIO šťávy nevyrábí.

Black Kale vás spolehlivě a rychle restartuje

Očistěte své těloA když jsme mluvili o jarním detoxu, doporučíme vám hned jeden program právě od zmíněné firmy Black Kale. Juice Restart Program je unikátní kúra (1, 3 nebo 5 denní), během které přijímáte pouze tyto speciální BIO šťávy. Nejen, že do svého těla dostanete spoustu organických vitaminů a minerálů, ale zároveň restartujete své chuťové buňky a zbavíte se tak chuti na nezdravé jídlo plné rafinovaného cukru. Pokud budete kúru opakovat cca jednou až dvakrát měsíčně, poznáte její účinky. Budete plní energie, elánu a nových nápadů, vaše pleť bude vypadat svěže a vrásky se vyhladí, vlasy získají lesk a sílu. Jistě vás potěší i váhový úbytek, kterým můžete nastartovat hubnutí do plavek.

ČTĚTE TAKÉ:  S opavským Moravcem nešlápnete vedle

Zkusili jste tento detoxikační program? Nebo máte jiný zaručený recept na očistu těla?

Poraďte nám, jak na to!

 

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Blahodárné účinky aloe vera

Tato sukulentní rostlina má spoustu prospěšných vlastností, které jsou oceňovány v medicíně, potravinářském průmyslu a díky zkrášlujícím účinkům i v přírodní kosmetice....

Zavřít