Opavská lízátka, která vám osladí život

Jistě znáte typickou pouťovou laskominu v podobě různobarevných sladkých dudlíků na špejli. Jejich skvělou chuť si z dětství mnozí z nás pamatují dodnes. A někteří je možná pořád mlsají společně se svými dětmi. Tušili jste, že se vyrábí u nás, v opavských Vávrovicích? Ano. Již 20 let!

Tradice a kvalita z Opavy

Česká lízátka Jung-Industry, to je tradiční česká rodinná firma, která se už dvě dekády zabývá výrobou lízátek z litého kandytu a bonbonů. Díky dlouholetým zkušenostem dosáhla receptura cukrovinek dokonalosti. Proto lze říci, že Česká lízátka jsou zárukou nejvyšší kvality a to za nejlepší ceny. A když Česká lízátka, tak opravdu česká, jelikož se skládají pouze z tuzemských surovin.

ČTĚTE TAKÉ:  Exotické kávy a čaje z Bredy

Lízátka všech velikostí a tvarů - Česká lízátka Jung-IndustryZ Opavy až za hranice

Díky úspěchům ve výrobě se firma Jung-Industry rozšířila i do dalších zemí (Slovensko, Polsko). V budoucnu plánuje vstup například i na německý trh. Kromě Promo stánku, který se pohybuje po nejrůznějších zábavných akcích po celé republice, najdete Česká lízátka i ve velkoskladech. Ty se kromě Opavy nachází i v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové a České lípě. Jeden je k dispozici i našim slovenským sousedům v Trenčíně.

Propagační materiál pro vás

Kromě katalogových výrobků firma nabízí i zakázkovou výrobu. Na základě společné domluvy a grafických návrhů mohou vzniknout cukrovinky přesně podle vašich představ. Máte tak jedinečnou příležitost získat originální propagační materiál pro svoji firmou, politickou stranu apod.

Promo stánek

Pokud jste navštívili některý z loňských odpustů v okolí Opavy (Kravaře, Kouty, Píšť, Štítina) jistě jste procházeli kolem Promo stánku s těmito lízátky. Kromě výrobků firmy Jung-Industry jsou na stánku k dostání i pochutiny dalších regionálních dodavatelů (Božena Kršková, Daniela Pavlorková atd.).

ČTĚTE TAKÉ:  Chutně a zdravě s opavským Květem lotosu

Přiznejte se, kdy jste si naposledy pochutnali na lízátku vy? Nebo necháváte mlsání dětem?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

1 komentář u „Opavská lízátka, která vám osladí život“

  1. prosim vas ja jsem ze slovenska a chci se zeptat kolik stoji cumlikove lizatka a jestly nemate aj na prodej formy

    Odpovědět

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Tak jde Zeit #60 – Krasobruslařky jsou čupr holky

Redakce Provoněno podporuje dobrovolně tento Youtube pořad, protože je vtipný a vždy nějak pobaví. Budeme rádi, když Tak jde Zeit...

Zavřít