Kdo by nechtěl kvalitní a pohodlnou postel z masivu

Vrátili jste se z luxusní dovolené, kde jste bydleli v tradičním bungalovu a spali na postelích vyrobených z bambusových kmenů? Nebo o takové dovolené zatím pouze sníte? Miki nábytek a jeho kvalitní postele z masivu vám mohou váš sen, alespoň částečně, splnit.

Kdo by nechtěl kvalitní a pohodlnou postel z masivu - miki nábytekExotika, kterou máme „za rohem“

Co by kamenem z Opavy dohodil, tedy v Bělé pod Pradědem, má svoji provozovnu Miki nábytek, který nabízí luxusní italské vybavení a nábytek do domácností. Luxusní obývací stěny a sedací soupravy, jídelny, knihovny, nábytek do kanceláře, různé doplňky a dekorace a také kvalitní postele z masivu.

 

Jak si kdo ustele, tak taky vstane

A u postelí zůstaneme, protože kvalitní postel potřebuje každý z nás. To, jak se vyspíme, ovlivní v podstatě celý náš den. Vše zvládneme lépe a s úsměvem, když se ráno probudíme svěží a plní energie. Naopak, když se celou noc převalujeme na vrzající posteli s proleželou matrací, bude celý den pravděpodobně stát za starou bačkoru. Proto vám chceme představit kvalitní postele z masivu, které prodává právě Miki nábytek.

já vidím 3 šikovné italské ručičky a exotické dřevo

Kdo by nechtěl kvalitní a pohodlnou postel z masivu - miki nábytekJedná se o luxusní designový nábytek, který ručně vyrábí Bortoli – italská rodinná firma s dlouholetou tradicí. Pro své výrobky si nechává až z daleké Indonésie dovážet kvalitní masivní dřevo bambusu a mahagonu a z něj tento nevšední nábytek a kvalitní postele vyrábí. Už nebudete sousedy rušit nepříjemným vrzáním postele a navíc se báječně vyspíte.

Kvalitní postele z masivu od Bortoli jsou k dispozici v různých stylech a designech. Můžete mít postel z bambusových kmenů i širokých mahagonových trámů. Dokonce si můžete vybrat i postel se zabudovanou knihovnou. Čela postele jsou buď také z bambusových kmínků, nebo netradičně řešené velkými zavěšenými polštáři ve tvaru čtverce. K postelím samozřejmě patří i noční stolky, které jsou vyrobené vždy ve stejném stylu, jako konstrukce postele. Stejně tak můžete ložnici doladit i šatními skříněmi a dalším nábytkem.

Nechte se pohltit snovou krajinou indonéských pralesů a úchvatné přírody. Prozatím alespoň ve vašich snech a jednou snad i skutečně…

A jak se spí vám? Líbilo by se vám spát v takové luxusní posteli?

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Drahá půda pod nohama

Východní soused, bývalý „bratr“, moje rodná země, se pyšní nejen krásnou přírodou, památkami, ale může se také pochlubit slavnou hornickou...

Zavřít