Provoněné Vánoce s Beauty Cosmetics již brzy v Opavě

Vánoce se blíží a my pro vás máme tip na dárek pro vaši milovanou partnerku, ženu, maminku či tchýni. Německo-polská firma Beauty Cosmetics bude již 4. prosince 2015 otevírat svou pobočku i v našem městě. Najdete ji v prostorách hypermarketu Albert na Olomoucké ulici.

Kvalita a zkušenosti

parfumerie nově v OpavěSpolečnost Beauty Cosmetics se výrobou kosmetiky (hotelové, pleťové, vlasové) zabývá přes 20 let. Její výrobky se prodávají nejméně v deseti evropských zemích a nyní se dostává i k nám. Beauty Cosmetics si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi. To mimo jiné znamená, že si můžete sami zvolit nejen vzhled a velikost flakonku (15, 30, 50 a 100 ml), ale dokonce i počet mililitrů, které si odnesete. Jedná se totiž o tzv. rozlévané parfémy.

ČTĚTE TAKÉ:  Oslavme svátky v míru a štědrosti

bc_1Parfém nebo voda?

Podle podílu vonných látek se vůně dělí na parfémy (15 – 40 % vonných látek), parfémové vody (9 – 15 %), toaletní vody (5 – 8 %), kolínské (2 – 4 %) a sportovní vůně (1 %). Zbytek aromatické směsi je koncentrovaný líh. Firma Beauty Cosmetics prodává parfémové vody (Eau de Parfum). V nabídce najdete vůně květinové, cypřišové, citrusové, dřevité, kožené a orientální.

Dárečky pro všechny

Pokud navštívíte nově otevřenou prodejnu hned 4. prosince, obdržíte od hostesek malou pozornost na uvítanou.

ČTĚTE TAKÉ:  Air Bank konečně v Opavě

Nejen ženy se rády voní

Zkrátka nepřijdou ani muži. I pro ně si Beauty Cosmetics připravila několik pánských variant.

Čím se voníte vy? Dáváte přednost drahým parfémům, nebo si na značce nepotrpíte?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Opavský bezdomovec

Pokud jste někdy procházeli po chodníku kolem supermarketu Albert v Opavě Kateřinkách, nemohli jste přehlédnout houf bezdomovců, kteří často posedávají...

Zavřít