Míchaná vajíčka natvrdo. Recept jak na to.

Míchaná vajíčka natvrdo jednoduše

Vajíčka mají jednu výhodu. Rychle si je připravíte. Míchaná vajíčka ráno do postele, to je pěkná romantika.

Rozhodl jsem se na náš magazín přidat trošku obecnější, ale zato velmi zajímavou kategorii tipů a triků nejen kolem domácnosti, ale také třeba praktické rady do života.

„Hromada lidí si myslí, že udělat míchaná vejce je ta nejjednodušší věc pod sluncem. Jenže v té jednoduchosti je vždycky nějaká záludnost,“ vysvětluje svým studentům-pomocníkům. A přidává radu do života. „Až je budete připravovat, tak přitom myslete na to, jaká nejhorší míchaná vejce jste kdy jedli. A udělejte to jinak,“ radí. kuchař Pohlreich

Snad se někomu budou hodit. Budu velice rád, když pod článek hodíte komentář nebo nějaký postřeh.

ČTĚTE TAKÉ:  V moři kuliček

Na tvrdo nebo natvrdo? Je to asi fuk. Pokud si chcete udělat míchaná vajíčka originálním rychlým způsobem mrkněte na video návod.

Také si rádi dáváte vajíčka třeba na snídani?

video: 1 minuta 18 vteřin

Nebo si dejte klasická míchaná vajíčka 9 krát jinak 🙂 Míchaná vajíčka jsou výborná i jen tak se solí. Vejce, cibule a tuk, hned mám chuť si ji udělat. Jak moc jsou zdravá nebo ne, to je otázka. Tak či tak je to přírodní produkt (pokud máte slepice doma třeba na dvoře) jistě z toho bude i kvalitní vajíčko.

ČTĚTE TAKÉ:  Co je doma, to se počítá

Mám rád, dát si do vaječiny třeba čerstvou pažitku. A tak trochu tu vaječinu nedodělat. Ať je tak akorát. Než si vajíčka dávám na sporák, nechám je mimo lednici „dojít“ na pokojovou teplotu. Nevím, má to nějaký význam? Používáte více vajíčka z domácího chovu nebo kupovaná v supermarketu? Používáte nějaké jiné vychytávky při přípravě nebo speciální pochutiny? Jaká asi jsou nejvíce používaná vajíčka hned po těch slepičích?

A co bylo dříve? Vejce nebo slepice?

Vajíčka dost používám i při pečení něčeho sladkého. Inspirujte se pomocníky z těchto stránek.

Redakční tým magazínu Provoněno. Píšeme pro vás o vaší OPAVĚ a jejím okolí.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Červený zámek v Hradci nad Moravicí se dočká rekonstrukce

Již během letošního dubna může, za příznivých okolností, začít první etapa rekonstrukce Červeného zámku. Její náplní je oprava hradební vyhlídky...

Zavřít