Rodinná kavárna Mrňouskov

Mnohé maminky už jistě dobře znají tuto šikovnou kavárnu spojenou s hernou pro děti. Využití najde zejména v  chladných měsících, kdy na venkovních hřištích hrozí přimrznutí dětí ke kovovým konstrukcím houpaček a klouzačkám.

Pro každého něco

Rodinná kavárna MrňouskovRodinná kavárna Mrňouskov je určena pro děti od 0 do deseti let. Každé dítě starší 1 roku platí za hodinu hraní 49 Kč. Pokud však v kavárně utratíte více než sto korun, zaplatíte pouze „hrací poplatek“ za jednu hodinu. Pro děti do jednoho roku je zde připravený speciálně upravený koutek, oddělený od větších dětí, který nabízí spoustu hraček rozvíjejících smysly.

Děti do tří let mohou využít kuličkový bazén se skluzavkou, různá odrážedla a vozítka, kuchyňku, maxi stavebnici a další zajímavé hračky. Na své si přijdou i starší děti, pro které je připravena velká průlezka se skluzavkou, stolní fotbálek, vzdušný hokej a spoustu dalších her.

ČTĚTE TAKÉ:  Novinka: Kávový seriál

A co rodiče?

Pro rodiče je připraveno posezení, které si mohou zpříjemnit jedním z mnoha nabízených teplých nebo studených nápojů. Ke kávičce jsou k dispozici sladké zákusky a zdravé domácí sušenky. Když přijde hlad, můžete si objednat teplé toasty.

Kavárna MrňouskovVýhody pro pravidelné návštěvníky

Chodíte-li do Mrňouskova pravidelně, využijte svůj chytrý telefon a chytrou aplikaci Meedy. Díky ní budete mít každou 6. kávu a 8. návštěvu pro dítě zdarma. A to se vyplatí ;). Navíc můžete v kavárně využívat WIFI připojení zdarma.

Pozor! Nová adresa

Možná jste si všimli, že se Mrňouskov již nenachází u kostela sv. Hedviky, ale na nové adrese: Jaselská 31, tedy v těsné blízkosti Městských sadů. Výhodou je, že můžete využít autobusů městské hromadné dopravy, které mají zastávku pár desítek metrů od kavárny.

ČTĚTE TAKÉ:  Novinka: Kávový seriál

Otevřeno je ve všední dny od 9 do 19, o víkendu od 10 do 19 hodin.

Kam s tatínky

Aby si mohly maminky v klidu poklábosit, mohou tatínky „uklidit“ do moderního fitness Czech Beast Gym Opava, které se nachází hned ve vedlejší místnosti. O CBG se u nás brzy dočtete také.

 

Znáte Mrňouskov? Líbí se vám tam?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Turecký Sultan Kram

Také jste si během letošního léta všimli při procházení podloubím mezi Horním a Dolním náměstím v Opavě skupinky lidí, jak...

Zavřít