S opavským Moravcem nešlápnete vedle

Ponožky. Mnohdy zatracovaný avšak velice praktický dárek od Ježíška. Že jste žádné nedostali? Nevadí. Máme pro vás super tip.

Pro každého něco

Ponožky na sport i běžné nošení, z bavlny, bambusu, merino vlny atd. Nejen naši redaktoři a jejich rodinní příslušníci mohou potvrdit skvělou kvalitu všech modelů ponožek Moravec. Pokud se potýkáte s nepříjemným pocením nohou a následnou nevábnou „vůní“, vyzkoušejte ponožky z 95% bavlny nebo bambusové ponožky. Rozdíl poznáte velice brzy, vy i vaše okolí.

Sportovcům Moravec nabízí ponožky například z merino vlny. Navíc si můžete zvolit konkrétní střih podle toho, jestli budete sportovat uvnitř (indoor), nebo venku (outdoor).

Moravec teplé ponožkyPropracovaná struktura

Díky dlouholeté tradici a zkušenostem výrobce je jejich zpracování velmi kvalitní, přizpůsobené zejména potřebám zákazníka. Díky dvojitému vaflovému lemu se vám nebudou ponožky nepříjemně zařezávat do lýtek a nezanechají tak stopu v podobě otlaku. Sportovní ponožky jsou opatřeny odvětrávacím systémem, obepínacím pásem pro zlepšení fixace v lýtkové a nártové oblasti. Díky zesílené špičce a patě nebudou muset vaše manželky sáhnout po jehle a niti po velmi dlouhou dobu.

ČTĚTE TAKÉ:  Exotické kávy a čaje z Bredy

Relaxační ponožky z jemné pleteniny jsou navíc v chodidlové části opatřeny masážními podložkami.

Ponožky na míru

Vlastníte firmu a chcete potěšit své zaměstnance či obchodní partnery? Využijte možnost výroby ponožek přesně podle vašich představ. Zvolit si můžete barvu, materiál, umístění vašeho loga a velikosti. Minimální odběr je 300 párů.

ČTĚTE TAKÉ:  Oslavme svátky v míru a štědrosti

ponožky Moravec

Regionální firma

Možná tušíte, že firma Moravec je místní se sídlem v Brumovicích a výrobnou-skladem ve Skrochovicích.V případě zájmu je možné se domluvit na poznávací exkurzi ve skrochovické výrobně. Zároveň zde máte možnost zakoupit ponožky za velkobchodní ceny.

Prodejnu kvalitních ponožek Moravec naleznete v Opavě pod „myší dírou“ vedle prodejny Elektromotex.

Znáte? Nosíte? Nebo vám Ježíšek zase nadělil nějaké nekvalitní „fusekle“ z uměliny?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Výstava: Katastrofy lidského těla

Seznamte se s velice zvláštními lidmi, s osobami jejichž postižení bylo prokletím, ale i darem. Od pradávna se v naší...

Zavřít