Sladká kavárna Bon Bon

V posledním březnovém týdnu jsme pro vás navštívili milou kavárničku, která se nachází kousek od Horního náměstí.

kavárna Bon Bon

Bon Bon

Dostupnost
Z Horního náměstí je  kavárna Bon Bon, co by kamenem dohodil. Cesta pěšky trvá nanejvýš do 5 minut. Když chcete rychlou kávu při cestě mezi opavskými náměstími, s Bon Bonem určitě nešlápnete vedle.
Známka: 1

Prostředí
Malé ale milé. Prostředí v Bon Bonu určitě neohromí upovídané vysedávače. Kavárna je poměrně malá, takže pokud chcete probrat nejnovější drby, není zrovna ideální. Interiér kavárny je moderní a udržovaný. Z oken můžete nerušeně pozorovat městský šum. Cítili jsme se zde příjemně.
Známka: 2

Obsluha
Nemastná, neslaná. Určitě je co zlepšovat, každopádně o slušné pozdravení a úsměv jsem ochuzeni nebyli. Na veškeré dotazy nám obsluhující slečna odpověděla s ochotou. Na objednávku jsme nečekali dlouho, obsluha byla rychlá.
Známka: 3

Káva
Protože jsme milovníci především výběrové kávy, byli jsme v Bon Bonu moc spokojeni. Kávu odebírají z pražírny doubleshot a k přípravě používají kvalitní kávovar. Latté art nás nijak neohromil, ale kvalita kávy v této kavárně nasadila vysokou laťku pro ostatní podniky.
Známka: 2

Dobrotky
Již z názvu je znát, že Bon Bon je království bonbonů – přesněji čokoládových pralinek, a nejen jich. Můžete zde ochutnat spoustu jiných čokoládových mlsek nebo třeba marcipán. Samozřejmě jsme neodolali, ochutnali a byli velmi potěšeni. Originalita Bon Bonu není cizí.
Známka: 1

Ceny
Naše útrata za cappuccino, espresso a čtyři výborné pralinky byla 130 korun.
Známka: 2

Podmínky
V této kavárně je určitě velmi limitující prostor. Dětský koutek zde nenajdete a na posezení s pejskem, který může snadno obtěžovat ostatní hosty, to taky moc nevidíme.
Známka: 4

Tuto kavárnu jsme určitě nenavštívili naposledy. Kávu nabízí výbornou a určitě patří mezi lepší podniky v Opavě. Avšak na obsluze by se určitě zapracovat dalo. Naše celková známka Bon Bonu je 2, aby neusnuli na vavřínech. 

Už jste ochutnali čokopralinky z kavárny Bon Bon? Chodíte sem často?

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Etikoterapie a reflexní terapie. Jak vám může pomoci?

Každého z nás během života občas zastihne nějaký ten tělesný nebo duševní neduh, nemoc. Napadlo vás někdy, že za naše...

Zavřít