Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Opavě

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v OpavěPáteční podvečer 27. listopadu proběhl ve znamení slavnostního zahájení vánočních trhů. V 17 hodin se na Dolním náměstí sešly stovky lidí z Opavy a okolí, aby shlédly program plný andělů a tradičních koled. O zábavu se postarali artisté ze společnosti Cirkus trochu jinak. Diváci mohli vidět vzdušnou akrobacii na šálách, anděla slétajícího z nebe a další andílky, kteří na dlouhých chůdách rozdávali kouzelná peříčka.

ČTĚTE TAKÉ:  Červený zámek v Hradci nad Moravicí se dočká rekonstrukce

Rozsvícení stromu

Po vánočním programu vystoupil primátor města Opavy Ing. Martin Víteček se svým krátkým proslovem. Následovalo odpočítávání, na jehož konci se rozzářil statný vánoční strom a s ním i stovky dětských očí. Oči dospělých rozsvítil všudypřítomný vánoční punč a jiné dobroty, ale o tom zase příště.

Zůstaňte s námi a dozvíte se více o programu opavských vánočních trhů.

ČTĚTE TAKÉ:  Hlasujte pro Rákosníčka v Opavě

A jak se slavnostní zahájení adventu v Opavě líbilo vám?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Kdo vás bude provázet opavským sportem?

Zdravím všechny sportovní fanoušky, jmenuji se Nikola, je mi 27 let a jsem čerstvě dvojnásobná mamina. Ke sportu mě to...

Zavřít