Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Opavě

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v OpavěPáteční podvečer 27. listopadu proběhl ve znamení slavnostního zahájení vánočních trhů. V 17 hodin se na Dolním náměstí sešly stovky lidí z Opavy a okolí, aby shlédly program plný andělů a tradičních koled. O zábavu se postarali artisté ze společnosti Cirkus trochu jinak. Diváci mohli vidět vzdušnou akrobacii na šálách, anděla slétajícího z nebe a další andílky, kteří na dlouhých chůdách rozdávali kouzelná peříčka.

ČTĚTE TAKÉ:  Pomůže petice?

Rozsvícení stromu

Po vánočním programu vystoupil primátor města Opavy Ing. Martin Víteček se svým krátkým proslovem. Následovalo odpočítávání, na jehož konci se rozzářil statný vánoční strom a s ním i stovky dětských očí. Oči dospělých rozsvítil všudypřítomný vánoční punč a jiné dobroty, ale o tom zase příště.

Zůstaňte s námi a dozvíte se více o programu opavských vánočních trhů.

ČTĚTE TAKÉ:  Červený zámek v Hradci nad Moravicí se dočká rekonstrukce

A jak se slavnostní zahájení adventu v Opavě líbilo vám?

Šéfredaktorka magazínu Provoněno. Sociální patoložka, copywriterka, milovnice hudby, běhu a sportu obecně a hlavně mamina. Ráda se zajímám o veškeré dění kolem a rozšiřuji si okruh svých vědomostí i dovedností. Doufám, že se k nám budete často a rádi vracet.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Kdo vás bude provázet opavským sportem?

Zdravím všechny sportovní fanoušky, jmenuji se Nikola, je mi 27 let a jsem čerstvě dvojnásobná mamina. Ke sportu mě to...

Zavřít