V moři kuliček

Jaké to je v bazénku plném barevných míčků? Tuto otázku si pokládám pokaždé, když vidím šťastné oči dítěte, které právě klouže skluzavkou do této úžasné atrakce. Jako malá jsem neměla možnost si to zkusit ale dle nadšeného dětského smíchu to musí být báječné.

Relaxace a uvolnění

A já, jako dospělá, jsem již také objevila pocit tomu podobný, jen v trochu jiné verzi. Víte jak relaxační je, po dlouhém a náročném dni se vnořit do moře plného malých polystyrenových kuliček? Je to ten nejlepší pocit na světě. Celé tělo se vám uvolní, stres opadne, myšlenky a úkoly se rozplývají a vy cítíte jen vlastní tělo, které je tak lehké a obklopené něčím příjemným.

ČTĚTE TAKÉ:  Co je doma, to se počítá

bag4living.com - kvalitní sedací vaky

Kvalitu nelze nahradit

Sedací vaky, pytle, hrušky či jakékoliv jiné tvary a sedací vaky vám tento nezaměnitelný pocit umožní prožít naplno. Výrobců je mnoho, za mě je však jedničkou bag4living, protože se jedná o poctivého českého výrobce, který používá kvalitní, zdraví neškodlivé a nezávadné materiály, žádné levné náhražky původem z daleké avšak dnes tak “oblíbené” Číny.

Nemusíte se bát povolených švů, nekvalitních spojů, nebo po chvilce se rozpadlého kusu něčeho, co již jen vzdáleně připomíná vámi zakoupený produkt.

Doma je doma a všechno co se vyrobí v České republice je domácí, naše 🙂

ČTĚTE TAKÉ:  Míchaná vajíčka natvrdo. Recept jak na to.

Ozdoba interiéru i relaxační pomůcka

Pokud si právě zařizujete byt, nebo jej chcete něčím oživit, sedací vak je skvělým tipem. Lze si vybrat z množství zářivých i pastelových barev, velikostí i tvarů tak, aby byl nejen pohodlným ale i krásným. Váš interiér bude rázem živější. A v létě? Šup s ním ven, ať je pohoda i na zahradě či terase.

získej slevu

Zaujal vás tento zajímavý způsob relaxace či posezení u televize? Znáte a používáte některý z vaků? Podělte se o zkušenosti s námi!

Redaktorka magazínu Provoněno. Dříve asistentka/office manager, nyní virtuální asistentka a hlavně maminka dvou malých sluníček. Mám ráda cestování, čtení, filmy, poznávání nových věcí a příležitostí.

Napsat komentář

Starší příspěvky:
Obrácený stůl

Když jsem začala navštěvovat základní školu, v prvouce jsme se učili o našem hlavním městě – Bratislavě. Paní učitelka nám...

Zavřít